Czas podsumować wydatki za listopad. Jak do tej pory był to najtańszy miesiąc, od kiedy Gruba jest z nami. 🙂 Wydaliśmy 885,91 pln.

Moim docelowym poziomem jest 350 pln bez kosztów weterynarza. Jednak taka kwota jeszcze przez co najmniej rok nie będzie osiągalna. Po prostu suplementy diety są stosunkowo drogie. Np. w listopadzie kupiliśmy Grubej na stawy Arthroflex Canine (221,16pln), który jest bardzo dobrym preparatem. Po dwóch tygodniach zauważyliśmy poprawę. Musieliśmy kupić też cążki do pazurów. Wcześniej nabyliśmy gilotynkę, ale to były pieniądze wyrzucone w błoto.

Zabawki: Prosiak był z nami 5 minut. Uległ rozerwaniu. FAT CAT żyje do dziś i Alabama go lubi. Trixie Kość – jest bo jest, szału nie ma.

Musieliśmy kupić Ponton, bo poprzedni nadawał się tylko do wyrzucenia. Na pewno w listopadzie mogliśmy nie kupować dla Luizy i dla mnie torby treningowej. Byłoby prawie 200 pln mniej. Jednak był to bardzo dobry zakup. W końcu mamy wszystko w jednym miejscu: smakołyki, telefon, dokumenty, worki na kupy i kilka mniejszych zabawek, czyli wszystko, co niezbędne na spacery. 🙂

http://sklep.alphaspirit.pl/

Kwota Na co Gdzie
25,08 Leki
185,49 Smakołyki
29,99 Cążki do pazurów http://www.maxizoo.pl/
25,98 Smakołyki różne
191,28 torba treningowa – TRIXIE Dog Activity – 2 sztuki http://www.karusek.com.pl/
125,13 Ponton http://www.karusek.com.pl/
221,16 Arthroflex Canine – suplement diety http://www.karusek.com.pl/
25,22 Trixie Wiosenny Prosiak w kwiaty http://www.karusek.com.pl/
38,12 FAT CAT Kurczak Jacek Rozrabiaka http://www.karusek.com.pl/
17,56 Trixie Kość z wypustkami http://www.karusek.com.pl/
885,01

O Autorze

2 komentarze

 1. Natalia

  Co do legowiska to powiem szczerze, ze udało Nam się znaleźć świetne w TkMaxx – nie przepadam za chodzeniem po sklepach, ale musieliśmy kupić prezenty świąteczne no i trafiło się… za 180 zł. Jak wróciliśmy do domu to okazało się, że jest to legowisko ortopedyczne 😮 Z tej oto firmy http://www.petslovescruffs.com/ , i jest to pierwsze legowisko na którym nasz pies śpi i wyleguje się – oprócz kanapy :)) Podawaliśmy też jak był mał Arthroflex Caniney, potem Canigard – i było to najlepsze rozwiązanie, ale stosunkowo drogie. Teraz lecimy na Luposanie, a w piątek wygraliśmy preparat z Game Dog 🙂 Zobaczymy jak się będą sprawować.

  Odpowiedz
  • Jerzy

   O super! Wygrana zawsze cieszy! Game Dog powinien służyć. Też chcę go kupić w najbliższym czasie 🙂
   Suplementacja diety to duży temat i jak tak wiele opinii, że zwariować można.

   Z TkMaxx to jest śmieszna sprawa, Grubej ulubione zabawki tam kupiliśmy i to w naprawdę korzystnej cenie. Niestety nie przetrwały próby czasu! 🙂
   A dobre legowisko do podstawa 🙂 Oby służyło jak najdłużej! 🙂

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany